El Gouna

Tutaj znajdziesz niezliczoną ilość połączonych ze sobą wysp, turkusowe, piękne laguny, pola golfowe, luksusowe kurorty nadmorskie i niekończący się szereg atrakcji wodnych.

El Gouna to przyjazna dla środowiska destynacja wakacyjna wraz ze światowej klasy miejscami noclegowymi dla wszystkich, które, podobnie jak noclegi Słoneczny Brzeg, oferują mnóstwo usług i atrakcji dla każdego. Znajduje się 22km od Hurghady i oddalona jest 470km od Kairu. Temperatury w tej części Morza Czerwonego są bardzo przyjemne i umiarkowane. W zimie średnia temperatura wynosi od 17 do 25°C, latem natomiast termometry pokazują temperatury w zakresie od 26 do 33°C przy suchej pogodzie.

Ze swymi wyjątkowymi kąpieliskami, ekskluzywnymi restauracjami, polami golfowymi, kortami tenisowymi, basenami ten kosmopolityczny kurort wakacyjny łączy w sobie najlepsze doświadczenia relaksacyjne z ekstremalnymi sportami wodnymi. I podobnie jak apartamenty Istria oferuje wspaniały wypoczynek i odprężenie. Jest to również idealne miejsce na miesiąc miodowy na Riwierze Morza Czerwonego, a jeszcze lepiej na zjawiskowe miejsce na ślub.

Zapraszamy na spacer w dół na bulwar portowy, gdzie można podziwiać najbardziej luksusowe jachty, jakie można kiedykolwiek zobaczyć, usiąść na jednym z tarasów restauracyjnych, aby zjeść pyszny posiłek pod rozgwieżdżonym niebem,lub po prostu pójść na całość i zarezerwować kolację na jednym z tych zjawiskowych statków.

A jeśli ktoś jest w nastroju na ucieczkę od luksusu i przeżycie drobnej przygody, to warto udać się na pobliską pustynię, gdzie można skosztować herbaty oferowanej przez Beduinów i cieszyć się widokiem gwiazd na bezchmurnym niebem nad pustynią.

Ten nowoczesny kurort ma również na celu dostarczanie najlepszych specjalistycznych noclegów i programów rozrywkowych dla uczestników konferencji i wyjazdów motywacyjnych. W związku z tym, w ciągu ostatnich kilku lat, El-Gouna została gospodarzem udanych spotkań międzynarodowych firm i spotkań, w którym uczestnicy biorą udział w ciekawych zajęciach, takich jak gra w golfa, żeglarstwo, nurkowanie i łowienie ryb na otwartym morzu.