Hurghada Dreams

Hurghada Dreams to nowoczesny kompleks zlokalizowany w dzielnicy Al Arabia. Resort został wybudowany w strategicznym położeniu pomiędzy starą, a nową Hurghadą. Położony naprzeciwko ogólnodostępnej plaży, zapewnia wspaniałe widoki na Morze Czerwone, a także pozwala na dojście do plaży spacerem w dwie minuty.
Osiedle oferujące apartamenty do kupienia w Hurghadzie, jak również na wynajem, jest ogrodzone, a na jego terenie znajdują się liczne udogodnienia i lokale usługowe, jak np. kawiarnia/restauracja z panoramicznym widokiem na morze, basen kąpielowy, klub fitness, supermarket, apteka.

Po przeciwnej stronie znajduje się śródmieście, znane jako Dahar, gdzie można poznać bardziej tradycyjne oblicze Egiptu, a także natrafić na towary po bardzo okazyjnych cenach. Lotnisko oddalone jest od kompleksu o około 15 minut jazdy samochodem.

Ogromnym atutem kompleksu Hurghada Dreams jest położenie tuż przy ogromnej i świetnie utrzymanej plaży.
Sam budynek został wykonany i wykończony w bardzo wysokim, europejskim standardzie. Na każde piętro można dostać się windą. Na terenie obiektu działa 24-godzinna ochrona. Do dyspozycji gości są także przepiękne ogrody.

W kompleksie można wynająć apartamenty typu studio, z jedną lub dwoma sypialniami (w sumie są tu 193 apartamenty), z czego większość z nich gwarantuje wspaniałe widoki na morze. Wszystkie są wykończone w nowoczesny sposób, w jak najwyższej jakości. Dają one możliwość znalezienie ciekawej oferty wynajmu apartamentów na wakacje w samym sercu Hurghady.